برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد - قالیشویی چلسی

برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد


برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد

با وجود گسترش آپارتمان‌نشینی در سطح کشور، شستن فرش‌ها به یک دغدغه تبدیل شده که قالیشویی‌ها اقدام به رفع این دغدغه می‌کنند. با این حال، همه قالیشویی‌ها، معتبر و قابل اعتماد نیستند و باعث نارضایتی مشتری می‌شوند؛ اما وقتی از کار یک قالیشویی، راضی نیستیم، برای شکایت از قالیشویی باید چه کار کنیم؟
نارضایتی از قالیشویی بنا بر دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد که به شرح زیر هستند:

  •  لکه‌دار شدن فرش
  •  زرد شدن فرش
  •  تمیز نشدن فرش
  •  آسیب به بافت فرش و پاره شدن آن
  •  عدم تحویل به‌موقع فرش

در این مقاله با ما همراه باشید تا روش شکایت از قالیشویی را برایتان شرح دهیم.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

نحوه شکایت از قالیشویی

مطرح‌کردن مشکل با قالیشویی

وقتی به هر دلیلی از کار قالیشویی، راضی نیستید، بهتر است ابتدا برای انتقاد و شکایت به خود قالیشویی مراجعه کرده و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید. در صورتی که قالیشویی مورد نظر، معتبر باشد، خیلی سریع اقدام به رفع مشکل شما می‌کند. به‌عنوان مثال، اگر فرش شما زرد شده یا لکه‌دار شده باشد، قالیشویی مجدد فرش شما را خواهد شست تا تمیز شده و رضایت شما جلب شود. همچنین در صورت پاره‌شدن فرش، قالیشویی خسارت مربوطه را به شما پرداخت خواهد کرد.

شکایت از قالیشویی در اتحادیه صنف قالیشویان

با این حال، برخی قالیشویی‌ها اعتنایی به شکایت مشتریان ندارند و تمایلی به رفع مشکل هم نخواهند داشت. در چنین شرایطی، صحبت‌کردن با قالیشویی بدون نتیجه خواهد بود. بدین ترتیب، می‌توانید به‌سراغ شکایت‌کردن از قالیشویی بروید. برای شکایت‌کردن از قالیشویی می‌توانید به‌صورت تلفنی یا حضوری به اتحادیه صنف قالیشویان مراجعه کرده و مشکل خود را مطرح کنید. اتحادیه یک کارشناس را به قالیشویی می‌فرستد تا مشکل را بررسی کرده و در صورت تأیید کارشناس و مقصر شناخته‌شدن قالیشویی، اتحادیه موظف است تا قالیشویی را مجبور به جبران خسارت کند.

اگر می‌خواهید از قالیشویی در تهران شکایت کنید، می‌توانید به آدرس سایت https://eght1351.co مراجعه کرده و به‌ٌصورت آنلاین، شکایت از قالیشویی را ثبت کنید و منتظر اعلام نتیجه بمانید.

برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد - قالیشویی چلسی

استعلام قالیشویی معتبر

اگر می‌خواهید فرش‌های خود را به قالیشویی بدهید تا شسته شود، بهتر است به‌سراغ قالیشویی‌های معتبر بروید تا مشکلی پیش نیاید و نیازی به طرح شکایت هم نباشد. برای استعلام قالیشویی‌های معتبر می‌توانید وارد سایت اتحادیه صنف قالیشویان شده و در قسمت قالیشویی‌های معتبر، لیستی از بهترین و معتبرترین قالیشویی‌ها را مشاهده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم روش شکایت از قالیشویی را برایتان بیان کنیم. همان‌طور که گفتیم، شما می‌توانید در ابتدا به خود قالیشویی صحبت کرده و در صورت عدم رفع مشکل، به‌سراغ شکایت‌کردن از قالیشویی در اتحادیه صنف قالیشویان بروید. شما می‌توانید به‌ٌصورت تلفنی یا حضوری به اتحادیه مراجعه کرده و مشکل خود را مطرح کنید و منتظر اعلام نتیجه بمانید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید بوده باشد و بتوانید با اطلاعات ارائه‌شده، از قالیشویی مورد نظر شکایت کرده و فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *