آشنایی با شیوه خشکشویی خوشخواب در محل

نظافت کالاهای خواب نظیر روبالشتی، روتختی و بالش در حفظ سلامتی و بهبود کیفیت خواب تاثیرگذار است. حتی لازم است تشک‌های خوشخواب هم هر چند وقت یک بار تمیز شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با ضرورت خشکشویی خوشخواب در محل آشنا کنیم و ویژگی‌هایی آن را بیان کنیم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

پیشنهاد ویژه قالیشویی چلسی

شستشوی فرش دستبافت نیاز به تخصص و کارشناسی قبل از شستشوی دارد پیشنهاد می‌کنیم فرش‌های دستبافت خود را برای شستشو به قالیشویی چلسی بسپارید تا زیر نظر کارشناس و با استفاده از مواد شوینده درجه یک و گیاهی شستشو شوند. همچنین قالیشویی چلسی برای شستشوی فرش های دستبافت در کرج ۱۰ دصد تخفیف واقعی در نظر گرفته است و شستشوی فرش شمارا نیز ضمانت می‌کند.

چرا تشک‌های خوشخواب را تمیز کنیم؟

اولین مطلب مهمی که باید به آن بپردازیم ضرورت خشکشویی تشک خوشخواب است. عرق کردن هنگام خواب باعث ریختن سلول‌های مرده پوستی روی رختخواب می‌شود و فضای خواب را آلوده می‌کند. از طرف دیگر وقتی با گرد و غبار که در طول روز روی بدن نشسته است، به رختخواب می‌رویم، آلودگی را به رختخواب انتقال می‌دهیم.

پس اگر خشکشویی خوشخواب در محل به موقع انجام نشود، احتمال ابتلا به بیماری‌های پوستی و حساسیت افزایش پیدا می‌کند.

همچنین در صورتی که برنامه منظم برای خشکشویی خوشخواب در محل نداشته باشید، احتمال اینکه به بیماری‌های تنفسی مبتلا شوید زیاد است. زیرا حداقل ۸ ساعت در شبانه روز در رختخواب هستید و با میکروارگانیسم‌ها و عوامل بیماری‌زا در تماس هستید.

در نهایت اینکه همه ما از استراحت کردن در رختخواب تمیز و خوشبو لذت می‌بریم و سعی می‌کنیم بهترین مکان را برای خواب آماده کنیم تا برای شروع فعالیت در روز آماده باشیم.

چگونه تشک‌های خوشخواب را تمیز کنیم؟

تمیز کردن تشک‌های خوشخواب مثل تمیز کردن روبالشتی و روتختی نیست. نمی‌توانید تشک خوشخواب را با آب و شوینده‌های خانگی تمیز کنید، زیرا فنرهای داخل تشک در تماس با آب زنگ می‌زنند و خراب می‌شوند. از طرف دیگر وقتی تشک در تماس با آب قرار بگیرد، حالت اولیه خود را از دست می‌دهد و دیگر نمی‌توانید خواب راحتی را تجربه کنید.

پس هیچوقت این ریسک را نکنید که تشک خوشخواب را به طور کامل خیس کنید و در خانه با شوینده تمیز کنید.

خشکشویی و شستشوی خوشخواب

راه حل تمیز کردن تشک خوشخواب

ساده‌ترین و بهترین راه برای تمیز کردن تشک خوشخواب، خشکشویی است. برای خشکشویی تشک خوشخواب لازم است از ابزارها و وسایل مخصوصی استفاده شود. در منزل این ابزارها در دسترس نیست، اما قالیشویی‌ها مجهز به دستگاه‌های مخصوصی هستند و می‌توانند تشک‌ها را خشکشویی کنند.

بهتر است بدانید برای استفاده از خدمات خشکشویی قالیشویی‌ها لازم نیست، تشک‌ها را به قالیشویی انتقال دهید، زیرا کارکنان قالیشویی در محل حاضر می‌شوند و تشک‌ها را به دقت تمیز می‌کنند. خشکشویی تشک خوشخواب در محل مزیتی بسیار مهم است.

دستگاه‌های مخصوصی که برای خشکشویی خوشخواب مورد استفاده قرار می‌گیرد، از بخار آب و شوینده استفاده می‌کنند تا لکه‌ها و میکروب‌ها را از بین ببرند.

همچنین مجهز به دستگاه‌های مکش قوی هستند که آب داخل تشک را خارج می‌کنند و اجازه نمی‌دهند تشک خیس بماند. این ویژگی برای تمیز کردن تشک اهمیت زیادی دارد.

شوینده مناسب برای خشکشویی خوشخواب در محل

شوینده‌ای که برای شستن تشک خوشخواب استفاده می‌شود، باید قدرت پاک کنندگی قوی داشته باشد تا بتواند تمام عوامل بیماری‌زا و کثیفی‌ها را از روی تشک پاک کند. از طرف دیگر نباید حاوی مواد شیمیایی یا مضر باشد تا به پارچه تشک آسیب بزند و آن را خراب کند.

اگر کار تمیز کردن تشک خوشخواب را به یک قالیشویی معتبر سپرده باشید، لازم نیست نگران باشید، زیرا در قالیشویی معتبر از شوینده مرغوب و با کیفیت استفاده می‌شود.

از خدمات کدام قالیشویی استفاده کنیم؟

یکی از دغدغه‌های متداول افراد مختلف این است که از خدمات کدام قالیشویی استفاده کنند. ما پیشنهاد می‌کنیم از خدمات قالیشویی چلسی استفاده کنید. قالیشویی چلسی در مناطق مختلف کرج شعبه دارد و ساکنین هر منطقه می‌توانند سفارشات خود را به نزدیکترین شعبه تحویل دهند.

خدماتی که در این مجموعه به مشتریان ارائه می‌شود شامل موارد زیر است.

  • لکه‌برداری و شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی
  • خشکشویی و تمیز کردن تابلو فرش
  • شستشوی موکت در محل
  • خشکشویی تشک خوشخواب در محل
  • رفو و تعمیر فرش‌های آسیب‌دیده و کهنه

برای ثبت سفارش در قالیشویی می‌توانید به سایت قالیشویی مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان با شما هماهنگ می‌کنند و برای خشکشویی تشک خوشخواب در محل حاضر می‌شوند.

همچنین برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره تلفن ۳۴۵۲۴۰۳۰ تماس بگیرید.

خشکشویی و شستشوی خوشخواب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *