مبل شویی در کرج

مبل شویی در کرج یکی از خدمات مهم قالیشویی چلسی می باشد، شستشوی مبلمان در محل توسط افراد متخصص و دستگاه های آلمانی با مکش فوق العاده بالا انجام می‌شود. مجموعه مبل شویی چلسی ارائه دهنده تخصصی شستشوی مبلمان در محل در سراسر محله ها و شهرک های کرج آماده ارائه خدمات شستشوی انواع مبلمان راحتی، استیل، چرمی، صندلی های ناهار خوری، صندلی های سینماها، تالار ها، هتل ها و رستوران ها در محل با استفاده از شامپوی درجه یک می باشد.

پیشنهاد ویژه مبل شویی چلسی

برای شستشوی مبلمان و صندلی های ناهار خوری باید هر ۶ ماه یبار انجام شود تا از پوسیدگی و کثیف شدن بیش از حد مبلمان جلوگیری کرد، خدمات شستشوی مبل خود را به مبل شویی چلسی کرج بسپارید تا علاوه بر کیفیت تضمینی شستشو از تخفیف واقعی ۱۰ درصدی خدمات مبل شویی در کرج برخوردار شوید

طریقه‌ی شستشوی مبلمان در منزل

روش‌های مختلفی برای شستشوی مبل‌ها وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از بخار‌شوی است. در روشی دیگر می‌توان برای تمیز کردن مبلمان از شامپوی حل شده در آب ولرم استفاده کرد. پس از آماده سازی این محلول می توان یک اسفنج را به آن آغشته و روی مبل‌ها کشید و سپس با استفاده از یک اسفنج تمیز مرطوب دیگر کف حاصل را پاک کرد.

این نکته را به‌خاطر بسپارید که اگر دسته‌ی مبلمان شما از چوب است هرگز نباید دستمال یا اسفنج خیس به آن بخورد زیرا به مرور زمان موجب ترک خوردن چوب می‌شود. به طور خلاصه به منظور شستشوی مبل در منزل به‌صورت زیر عمل کنید:

تمیز سازی گرد و ‌خاک مبل

به‌وسیله‌ی یک جارو‌برقی گرد‌ و ‌خاک روی مبل و کوسن‌ها را تمیز کنید.

پاک‌سازی گرد‌ و‌ غبار با استفاده از برس

با کمک یک برس نرم، گرد‌ و ‌غبار‌های چسبیده به مبل را پاک نمایید.

شاید لازم باشد که از پرز‌گیر استفاده کنید

اگر در خانه حیوان خانگی دارید، باید از پرز‌گیر استفاده کنید.

مبل‌شویی در کرج

برچسب‌های روی مبل چه کاربردی دارند؟

معمولًا روی مبل‌ها برچسبی حک شده که سازنده در آن به اختصار درباره‌ی دستورالعمل‌های شستشو و مراقبت توضیح داده است. معانی حروف اختصار به‌صورت زیر است:

  • W: استفاده از آب یا بخار آب
  • WS: استفاده از محلول با پایه ی آب و مواد شیمیایی
  • S: فقط تمیز کردن خشک
  • O: تمیز کردن فقط با آب سرد
  • X: استفاده از برس یا جارو برقی و سپس تمیز کردن با شامپوی ویژه

نکات مهم برای مبل شویی در کرج

لکه‌گیری را فراموش نکنید

لکه‌ها انواع مختلفی (لکه‌های نوشابه، سیگار، جوهر، چربی، خون و …) دارند و روش‌های لکه‌بری برای انواع مبل (مبلمان پارچه‌ای، چرمی و …) متفاوت است ولی معمولاً برای لکه‌گیری از محلول آب و سرکه استفاده می‌شود. پس از اسپری این محلول، با استفاده از یک دستمال مرطوب می‌توانید لکه را پاک کنید.

بخار‌شو می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد

برای شستن مبل‌ها می توانید یک محلول بر پایه‌ی آب را به‌صورت زیر ساخته و سپس مخزن بخارشوی را از آن پر کنید.

  • به میزان ۳ پیمانه شامپوی غیر شیمیایی را در ۳ لیتر آب بریزید و تکان دهید تا حل شود.
  • به‌منظور تست، آن‌را به قسمتی از مبلمان که در دید نیست بزنید و پس از ده دقیقه محل را بررسی کنید.
  • یک حوله‌ی کاغذی را روی محل بگذارید. اگر رنگ پارچه روی حوله ظاهر نشد، محلول غلظت مناسبی داشته ولی اگر خلاف این موضوع اتفاق افتاد باید محلول را رقیق‌تر کنید.

استفاده از شامپو و تثبیت‌کننده‌ی رنگ و جنس

در این مرحله کافی است روی اسفنج شامپو ریخته، آن‌را مرطوب کنید و روی مبل بکشید. در نهایت با حوله‌ای نمناک کف را پاک کنید. حالا می‌توانید از تثبیت‌کننده‌ی رنگ و جنس پارچه که در داروخانه‌ها فروخته می‌شوند، استفاده کنید و در نهایت بگذارید تا مبل خشک شود.

قالیشویی در محمدشهر
مبل‌شویی در کرج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *