قالیشویی خوب برای فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد؟ - قالیشویی چلسی

قالیشویی خوب برای فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد؟


قالیشویی خوب برای فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد؟

پیدا کردن یک قالیشویی خوب برای فرش ماشینی از نان شب واجب‌تر بوده و در عین حال مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه می‌ماند. قالیشویی خوب برای فرش ماشینی این روزها متأسفانه بسیار کم است. قالیشویی‌های زیادی در دور و اطراف ما مشغول فعالیت هستند؛ اما بدون شک همه آن‌ها از ابزار و ماشین‌آلات به‌روز، تجهیزات پیشرفته، کارگران دلسوز و ماهر و روش‌های صحیح شستشو، حمل‌ونقل، جابه‌جایی و خشکاندن فرش استفاده نمی‌کنند. اگر شما هم با این مشکلات روبرو بوده و نمی‌توانید به این راحتی‌ها به هر قالیشویی اعتماد کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‌های یک قالیشویی خوب برای فرش ماشینی آشنا کنیم.

ویژگی‌های قالیشویی خوب برای فرش ماشینی

برای شستن فرش‌ها بدون آن‌که آسیبی به دار، تاروپود، رنگ، ترکیب رنگ و الیاف آن وارد کنیم، ابتدا باید با روش‌ها و متدهای اصولی و صحیح شستن فرش آشنا شویم. خیساندن فرش، شستشو و آبگیری فرش باید به‌درستی انجام شود. دما و املاح آبی که با آن فرش‌ها را می‌شوییم بسیار مهم است. انتخاب مواد شوینده با اسیدیته و PH مناسب بسیار اهمیت دارد. روش‌های حمل و جابه‌جایی و انباری که فرش‌ها در آن نگهداری می‌شوند نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به توضیحات داده‌شده، ویژگی‌های یک قالیشویی خوب برای فرش ماشینی را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

  •  استفاده از تجهیزات شستشوی مناسب، به‌روز و پیشرفته که کمترین آسیب را به بافت، الیاف و رنگ فرش ماشینی وارد می‌کند، اولین و مهم‌ترین نکته در انتخاب یک قالیشویی خوب برای فرش ماشینی است. هرچه دستگاه‌ها جدیدتر، به‌روزتر و پیشرفته‌تر باشند، عملیات شستشو با دقت و ظرافت بیشتری صورت گرفته و علاوه بر نتیجه بهتر و شستشوی تمیزتر، آسیب کمتری نیز به فرش وارد می‌شود.
  •  دومین مورد مهم در فاکتورهای انتخاب قالیشویی خوب برای فرش ماشینی، استفاده از پرسنل خوش‌برخورد، مؤدب و کاربلدی است که با روش‌های حمل و جابه‌جایی اصولی فرش آشنا بوده و در مورد شستشوی انواع فرش (از نظر جنس، تراکم و رنگ) ماشینی آموزش‌های لازم را دیده‌اند.
  •  نکته سوم، انتخاب مواد شوینده مناسب با اسیدیته و PH مشخص با توجه به درخواست مشتری، میزان و نوع آلودگی فرش، جنس و تراکم الیاف فرش است. در صورت انتخاب مواد شوینده نامناسب یا ارزان‌قیمت، فرش‌ها تمیز نخواهند شد. ضمن اینکه احتمال آسیب دیدن فرش نیز بالاتر می‌رود.
  •  پیروی از اصول و متدهای صحیح خیساندن، خشکاندن، آبگیری، خشکشویی، چرخاندن، انبار کردن و حمل‌ونقل فرش ماشینی توسط پرسنل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
قالیشویی خوب برای فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد؟ - قالیشویی چلسی
  •  ارائه خدمات متنوع و گوناگون
  •  عضو بودن در اتحادیه و ارائه قیمت‌های مصوب و مشخص
  •  ارائه فاکتور رسمی با مهر اتحادیه
  •  درک شرایط مشتری و همسو شدن با خواسته‌ها و نیازهای وی

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی در مورد ویژگی‌های یک قالیشویی خوب برای فرش ماشینی آشنا شدیم. متوجه شدیم که عوامل و فاکتورهای مختلفی بر روی کیفیت شستشوی فرش و میزان وارد آمدن خسارات و آسیب‌های احتمالی تأثیر دارند. برای یک شستشوی تمیز بدون آسیب به فرش، ویژگی‌های ذکرشده در مورد قالیشویی خوب برای فرش ماشینی را مدنظر قرار دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *