مبلمان لوازم جانبی است که در خانه بسیاری از افراد یافت می شود. داشتن مبلمان راحت یا کلاسیک موجب می شود افراد به زیبایی خانه خود بیافزایند و هنگام نشستن احساس راحتی داشته باشند. همه میدانیم که مبلمان فواید زیادی دارد. اما برای سالم و تمیز ماندن باید مراقبت های ویژه ای داشته باشد. یکی از کار هایی که باید انجام دهید، تمیز کردن و شستن آن ها است. بهتر است شستشوی مبلمان خود را به افراد متخصص بسپارید. قالیشویی چلسی یکی از قالیشویی ها بده که مبل شویی در کرج را نیز به نحو احسنتی انجام می دهد.

مبل شویی با دستگاه

بعضی از مبل شویی ها به جای شستن مبل به صورت دستی، از دستگاه های شوینده مبل برای تمیز کردن مبلمان استفاده می کنند. ماشین شستشوی مبل ابزاری است که به راحتی می توان تمامی سطوح مبل را شست. دستگاه های شستشوی مبل دارای مخازنی برای جمع کردن آب تمیز و مخزنی برای جمع آوری آب کثیف است. دیگر اینکه دارای یک موتور مکش قوی است که کثیفی و ذرات را جذب می کند. کف موجود در این دستگاه را کمپرسور تولید می کند. این کف خیلی غلیظ بوده و به همین دلیل روی سطح مبل می ماند و ناخالصی ها را حل می کند. به دلیل قدرت زیاد در تمیز کنندگی، استفاده از مبل شویی انتخابی فوق العاده برای شستشوی مدل های مختلف مبلمان است که مبل شویی چلسی در کرج این عملیات را به خوبی انجام می دهد.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

مرحله خشک کردن در مبل شویی

خشک کردن مبلمان بلافاصله پس از شستن آن ها با ماشین آلات انجام می شود و پس از اتمام کار می توانید از مبلمان استفاده کنید. البته لازم است بدانید که شستن انواع مبلمان نیز به متریال آن ها بستگی دارد. به عنوان مثال، شستن مبلمان چرمی به دلیل حساسیت بیشتر به زمان بیشتری نیاز دارد. با همین روش می توانید مبل های لکه دار و کثیف شده را به سرعت تمیز کنید. سرعت شستشوی مبل با دستگاه یک مزیت بزرگ، به خصوص در هنگام خانه تکانی در پایان سال است.

مزایای مبل شویی با دستگاه

فناوری به کار رفته در این دستگاه ها باعث شده تا شستشوی مبل آسان شود. شستن مبل با دستگاه به دلیل سرعت شستشو و جذب سریع رطوبت، بوی نامطبوع ایجاد نمی کند و تمیزی کامل را به همراه دارد. شستشوی مبل در سلامت محیط و سلامت خانواده موثر است.

مبلمان وسیله ای همه کاره است که باید عاری از آلودگی و میکروب باشد. دستگاه مبل شویی برای شستشوی تمام قسمت های مبلمان طراحی شده است و هیچ بخشی از مبل بدون شستشو باقی نمی ماند. سهولت شستشو، شستشوی سریع مبل ها و خشک شدن سریع مبلمان از مهمترین مزایای مبل شویی با دستگاه است.

couch-cleaning

فواید شستشوی مبل در منزل

  • خشک شدن سریع مبلمان
  • صرفه جویی در وقت و هزینه
  • دمای کف شستشو و غلظت آن کنترل می شود
  • تمیز کردن محل پس از مبل شویی در منزل
  • از شوینده های مناسب برای هر نوع مبل استفاده می شود
  • با استفاده از دستگاه مبل شویی تمام آلودگی های مبلمان پاک می شود

مبل شویی های بسیاری وجود دارند که می توانند مبلمان شما را شستشو دهند ولی مبل شویی چلسی با دارا بودن نیروی متخصص می تواند مبل شویی در کرج را در اسرع وقت انجام دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *