شستشوی فرش آشپزخانه

شستشوی فرش آشپزخانه


یکی از مهم‌ترین اجزای چیدمان منازل ایرانی فرش است. فرش‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت برای هر فضایی جوابی دارند و آن را به زیباترین حالت خود می‌رسانند.

فرش ایرانی با این‌که بالاترین جایگاه‌ها را در فرهنگ و تاریخ ما دارد اما با این حال کاربرد آن برای پوشاندن کف ساختمان‌ها است. این موضوع باعث می‌شود تا فرش‌ها روزانه به دفعات زیر پا بمانند و آلودگی‌های آن را به خود جذب کنند.

لباس خانه شما فرش آن است. فرش را باید مانند لباس در صورتی که کثیفی آن زیاد شود، بشویید و دوباره زیبایی و اصالت را به فرش برگردانید.

امروزه فرش‌ها ظریف‌تر و حساس‌تر از گذشته بافته می‌شوند و همین باعث اهمیت بالای چگونگی شستشوی آن‌ها می‌شود.

فرش آشپرخانه در معرض بیشترین آلودگی‌ها قرار دارد. این فرش علاوه بر پا به راحتی ذرات روغن و دیگر مواد غذایی آشپزخانه را نیز به خود جذب می‌کند. برای همین شستن فرش آشپزخانه در جایی که تمام آلودگی‌های آن از بین برود، اهمیت پیدا می‌کند.

اگر شما هم به‌دنبال مکانی برای شستشوی فرش آشپرخانه خود هستید تا تمیزی را مثل روز اول به آن برگرداند، تا انتها همراه ما باشید.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

نحوه انتخاب فرش آشپزخانه

بهترین انتخاب برای آشپزخانه شما فرش‌های فانتزی و بدون تار و پود است. فرش‌های آشپرخانه سریع‌تر از دیگر فضاهای کثیف می‌شوند. برای همین شما نیاز به انتخاب قالی‌هایی خواهید داشت که به‌راحتی شسته شوند و ماندگاریشان را نیز حفظ کنند.

با این‌که کمتر کسی از فرش‌های حساس و قیمتی برای آشپزخانه خود استفاده می‌کند، باز هم شستشوی فرش آشپزخانه نیازمند توجه ویژه است.

قبل از سپردن فرش آشپزخانه به قالیشویی با رعایت چند نکته زیر می‌توانید احتمال ماندگار شدن لکه‌ها را به روی آن کم کنید.

  • وقتی چیزی مانند غذا یا چای روی فرش می‌ریزد، سریع آن را با قاشق از روی فرش جمع کنید.
  • یک پارچه را با مواد شوینده خیس کنید، روی لکه بگذارید و محل آن را بشویید.
  • با یک پارچه تمیز باید تمام مواد شوینده را از روی فرش پاک کنید.
  • برای جلوگیری از پوسیدگی فرش حتما باید آن را خشک کنید.
شستشوی فرش آشپزخانه

تجربه بهترین خدمات شستشوی فرش آشپزخانه با قالیشویی چلسی کرج

فرش‌ها بسیار حساس هستند و امکان آسیب دیدن آن‌ها در فرآیند شستشو وجود دارد. در چنین شرایطی است که انتخاب قالیشویی مجرب اهمیت پیدا می‌کند.

قالیشویی چلسی کرج با بیش از ۱۵ سال سابقه فرش بهترین انتخاب نه تنها برای شستشوی فرش آشپزخانه بلکه کل خانه شما است. تمام فرآیند شستشوی این فرش، در این کارخانه با

پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و به کمک حرفه‌ای‌ترین کادر انجام می‌شود.

با توجه به این‌که زیبایی محیط منزل و به‌ویژه آشپزخانه آن به فرش بستگی دارد، توصیه می‌کنیم با اعتماد با یک مرکز معتبر قالیشویی مانند چلسی کرج، از ماندگاری طرح و کیفیت شستشوی فرش آشپزخانه خود مطمئن باشید.

۱ دیدگاه

  • این قالیشویی یکی از معتبر ترین قالیشویی ها در کرج می باشد که با سابقه دخشان در زمینه شستشوی فرش فعالیت دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *