ترفندهایی برای از بین بردن جای سوختگی سیگار - قالیشویی چلسی

ترفندهایی برای از بین بردن جای سوختگی سیگار


ترفندهایی برای از بین بردن جای سوختگی سیگار

جای سوختگی روی فرش آن را تبدیل به یک فرش ارزان‌قیمت و کثیف می‌کند اما خبر خوش این است که این لکه‌های نامطلوب را می‌توانید با چند تکنیک و ترفند ساده برطرف کنید. هنگام از بین بردن جای سوختگی سیگار روی این واقعیت تمرکز کنید که فرش یک پارچه است و استراتژی تمیز کردن شما بیشتر شبیه تمیر پیراهن خواهد بود تا پاک کردن یک هنر دستی نفیس!

روش‌های از بین بردن جای سوختگی سیگار

روش‌های پاک و برطرف کردن سوختگی سیگار به میزان عمق سوختگی بستگی دارد. گاهی اوقات جای سوختگی سیگار آن‌قدر کوچک است که با چند بار شامپو فرش کشیدن برطرف می‌شود اما گاهی اوقات نیز ممکن است سوختگی فرش بسیار عمیق باشد که باید از تکنیک‌های مختلف برای درمان آن کمک بگیرید.توجه داشته باشید که مانند هر لکه‌ی دیگری روی فرش، هر چه زودتر اقدام به برطرف کردن آن کنید، شانس بیشتری برای از بین بردن آن خواهید داشت.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

با سنباده لکه را پاک کنید

اگر میزان سوختگی روی فرش کوچک است می‌توانید از کاغذ سنباده برای از بین بردن آن استفاده کنید. برای این‌کار به آرامی کاغذ را روی سوختگی بکشید. سپس خاکسترها را با استفاده از جاروبرقی پاک کنید.

الیاف آسیب دیده را حذف کنید

یکی از روش‌های از بین بردن جای سوختگی سیگار این است که با استفاده از یک قیچی، الیاف آسیب دیده از فرش را به‌دقت جدا کنید. این یک کار دقیق و حساس است. شما قصد ندارید الیاف فرش را کوتاه کنید، فقط می‌خواهید قسمت‌های سوخته را جدا کنید، پس خیلی آرام و دقیق آن را انجام دهید.

لکه را تمیز کنید

اگر با قیچی کردن الیاف سوخته، رده‌های خاکستر روی فرش باقی ماند باید آن‌ها را با آب تمیز کنید. مراقبت باشید که خاکستر به قسمت‌های آسیب ندیده فرش پخش نشود. برای این‌کار می‌توانید از یک دستمال مرطوب استفاده کنید و سپس آن قسمت را با یک دستمال خشک پاک کنید.اگر آثار سوختگی همچنان قابل مشاهده بود، آب‌ اکسیژنه و آب را به نسبت یک به ۱۰ با همدیگر ترکیب کنید و سپس یک پارچه تمیز و بدون پرز را با این محلول مرطوب کرده و روی سوختگی بکشید.

ترفندهایی برای از بین بردن جای سوختگی سیگار - قالیشویی چلسی

الیاف‌ ها را تعویض کنید

اگر میزان سوختگی فرش عمیق است برای از برطرف کردن جای سوختگی سیگار باید الیاف جدید به آن قسمت اضافه کنید. برای این‌کار از یک قسمت نامحسوس فرش مقداری الیاف قیچی کنید. سپس با استفاده از چسب الیاف را به آرامی روی محل موردنظر بچسبانید. پس از خشک شدن چسب، آن را شانه بزنید اگر قسمتی بلندتر از بقیه فرش بود آن را کوتاه کنید تا یک‌دست شود.

با حرفه ای ها تماس بگیرید

اگر تمام تکنیک‌های ذکر شده برای از بین بردن جای سوختگی سیگار جواب نبود، دیگر وقت آن رسیده است که این کار را به‌دست حرفه‌ای‌ها بسپارید. قالیشویی چلسی با ۱۵ سال سابقه عضو رسمی اتحادیه قالیشویی و در کرج دارای شعبه‌های متعدد است. بنابراین برای این‌که بتوانید از شر سوختگی زیاد و عمیق خلاص شوید، بدون درنگ با قالیشویی چلسی با شماره ۳۴۵۲۴۰۳۰-۰۲۶ تماس بگیرید یا به‌صورت آنلاین ثبت سفارش انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *