ویروس‌های فرش - قالیشویی چلسی

ویروس‌های فرش


فرش‌های منازل بر اثر گرد و غبار کثیف و کدر می‌شوند و نیاز به شستشو دارند. اما تنها دلیل برای ضرورت شستن فرش حفظ ویژگی‌های ظاهری آن نیست. با عبور و مرورهای مکرر انواع میکروب و ویروس روی فرش می‌نشیند که درصورت بی توجهی و تمیز نشدن موجب ایجاد بیماری می‌شود. به همین دلیل در این مطلب در مورد نحوه‌ی تمیز کردن ویروس‌های فرش صحبت می‌کنیم.

چرا ویروس‌ها روی فرش می‌نشینند؟

با باز و بسته شدن پنجره‌ها و درها، انواع و اقسام موجودات بیماری‌زا وارد منازل ما می‌شوند، حتی اگر با کفش روی فرش راه برویم که خیلی راحت‌تر این عوامل را وارد منازل خود می‌کنیم. درصورتی‌که فرش‌ها تمیز نشوند و این عوامل از روی فرش پاک نشوند موجب ایجاد بیماری‌های تنفسی یا ضعیف شدن سلامت عمومی بدن می‌شوند.
پس لازم است حتما برنامه‌ای مشخص برای تمیز کردن فرش‌ها با جارو برقی با مکش مناسب داشته باشید. اما به نظر شما این اقدام کافی است و موجب از بین رفتن تمام عوامل ویروسی می‌شود؟

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

یک روش موثر برای از بین بردن ویروس‌های فرش

بخار شوئی یکی از شیوه‌های موثری است که باعث می‌شود عوامل بیماری‌زا از بین بروند. این روش به خصوص در مهدکودک‌ها و کودکستان‌ها برای محافظت از سلامت بچه‌ها موثر است. در واقع حرارت بالای بخار باعث می‌شود عمر ویروس‌های عفونی کم شود.

چرا لازم است فرش‌های را بشوئیم؟

با اینکه جاروبرقی‌های با مکش قوی تا حدی می‌تواند خیالتان از بابت آلودگی‌ها راحت کند، اما بهتر است بدانید شستشوی فرش به طور موثری می‌تواند فرش را تمیز و ضدعفونی کند. البته منظورمان شستشوی با شوینده‌های معمولی و خانگی نیست. چون این شوینده قدرت پاک کنندگی خوبی دارند، اما ضدعفونی‌ کننده‌های موثری برای ویروس‌های فرش نیستند.

مراحل شستن و از بین بردن ویروس‌های فرش در قالیشوئی

در قالیشوئی‌های معتبر شستن فرش مرحله به مرحله و با دقت انجام می‌شود. اولین اقدام در قالیشوئی غبار گیری از فرش‌های دستبافت و ماشینی است. بعد از این مرحله با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارآلات پیشرفته و شوینده‌های با کیفیت، فرش لکه گیری و شستشو می‌شود.
در نهایت برای از بین بردن ویروس‌های فرش از محلول‌های ضدعفونی کننده استفاده می‌شود و فرش‌ها به دقت گندزدایی و ضدعفونی می‌شوند. پس می‌توانید مطمئن باشید که فرش‌ها کاملاً تمیز هستند و لازم نیست نگران انتقال ویروس یا بیماری باشید.

ویروس‌های فرش - قالیشویی چلسی

فرش‌ها را به کدام قالیشوئی بسپاریم؟

سوال مشترک خیلی از افراد این است که کدام قالیشوئی معتبر است و فرش‌ها را برای شستن به کجا بسپاریم. ما قالیشوئی چلسی کرج را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زیرا این کارخانه مجهز به انواع ماشین آلات پیشرفته است و پرسنل مجرب دارد و تعرفه‌های ارائه خدمات در آن مناسب و مقرون به صرفه است.
در این قالیشوئی علاوه بر خدمات شستشوی فرش، بازسازی و ترمیم فرش‌های آسیب دیده و خشکشوئی مبلمان و تشک خوشخواب هم در محل انجام می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *