پودر قالیشویی مناسب

پودر قالیشویی مناسب


  برای شستن فرش­ها از ابزار و مواد مختلفی استفاده می­شود. چه در منزل به شستوشوی قالی بپردازیم و چه شستن آن را به مجموعه­های قالیشویی بسپاریم، تاثیر پودر قالیشویی مناسب در نظافت و تمیزی فرش، حرف اول را می­زند. معمولا در انتخاب پودر قالیشویی مناسب باید به جنس و نوع الیاف فرش توجه کرد. استفاده از مواد شستوشوی نامناسب و نامرغوب نه تنها کمکی به تمیزی فرش نمی­کند، بلکه به ساختار فرش و رنگ آن نیز آسیب می­زند.

 قالیشویی­های حرفه­ای بنا به استفاده عمده­ای که از پودر قالیشویی و مواد شستوشوی فرش دارند، تمامی این محصولات را به صورت عمده از تولیدکننده­های برتر و اصلی این محصولات تهیه می­کنند. به همین دلیل با سپردن شستوشوی قالی خود به یک مجموعه حرفه­ای شستوشوی فرش، دیگر از بابت استفاده از مواد شستوشوی مناسب و پودر قالیشویی مرغوب نخواهید بود.

نکات مهم در انتخاب پودر قالیشویی مناسب

انتخاب پودر قالیشویی مناسب برای شستوشوی فرش دستبافت اهمیت ویژه­تری دارد. الیاف ابریشمی به کار رفته در فرش دستباف با به کار بردن مواد شوینده نامرغوب، دچار رنگدهی و اصطلاحا قاطی شدن رنگ­های فرش می­شوند. بنابراین اگر قصد شستوشوی فرش دستباف را دارید قبل از آن باید از ویژگی­های پودر قالیشویی مناسب اطلاع یابید.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

  • یک پودر قالیشویی خوب دارای آنزیم­های است که با از بین بردن لکه ها و باکتری­های نفوذ کرده در ساختار فرش و از بین بردن آن­ها، باعث تمیزی و بوی خوب فرش می­شود؛
  • پودر قالیشویی مناسب خاصیت قلیایی ندارد. قلیای موجود در شوینده قالی، باعث آسیب رسیدن به الیاف فرش می­شود؛
  • پودر قالیشویی مناسب خاصیت حساسیت زا برای پوست و ریه به دنبال ندارد؛
  • مواد شوینده مرغوب قالی، بعد از نفوذ در الیاف فرش با استفاده از آب جاری به همراه آلودگی­های فرش به طور کامل از آن جدا می­شود.

بنا بر آنچه گفته شد پودر قالیشویی برای فرش دستباف و فرش ماشینی با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین در شستوشوی هر یک از مواد شوینده متفاوتی استفاده می­شود. معمولا شیوه شستوشوی فرش دستباف به دلیل ساختار ظریف این محصول، کمی متفاوت­تر از سایر انواع فرش است.

پودر قالیشویی مناسب

قالیشویی چلسی

کارخانه قالیشویی چلسی با ۱۵ سال سابقه کار حرفه­ای و عضو رسمی اتحادیه قالیشویی کرج دارای کادری آموزش دیده و مجرب است و تمامی فرایند شستوشو،  رفوگری فرش و خشکشویی و شستوشوی خوشخواب  در این مرکز با نظارت مستقیم کارشناسان مجرب صورت می­گیرد.

   این قالیشویی دارای سرویس ویژه به تمامی مناطق کرج می باشد. فرقی نمی­کند ساکن کدام محله و یا منطقه شهر کرج یا استان البرز باشید، کارخانه چلسی کرج بهترین و سریع ترین سرویس دهی را به همشهریان محترم ارائه می­دهد. برای ارتباط با ما و ثبت سفارش خود می­توانید به دو طریق ثبت آنلاین خدمات مورد نظر خود در وبسایت قالیشویی چلسی و یا تماس با کارشناسان اقدام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *