پاک کردن لکه جوهر از روی فرش - قالیشویی چلسی

پاک کردن لکه جوهر از روی فرش


آشنایی با شیوه‌ی صحیح پاک کردن لکه جوهر از روی فرش

یکی از اتفاقات آزاردهنده‌ای که ممکن است برای هر کدام از ما پیش بیاید این است که جوهر روی فرش بریزد. شما در این مواقع چه کار می‌کنید؟ دستپاچه می‌شود و با اولین چیزی که به ذهنتان برسد سعی می‌کنید لکه را پاک کنید یا اینکه با احتیاط عمل می‌کنید. در این مطلب شما را با بهترین شیوه‌های پاک کردن لکه جوهر از روی فرش آشنا می‌کنیم تا درصورت بروز این اتفاق آمادگی کافی داشته باشید.

پاک کردن لکه جوهر با اسپری مو

یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم این است با استفاده از اسپری مو لکه‌ی جوهر را پاک کنید. برای این کار کافی‌ست بعد از اسپری کردن از یک دستمال حوله‌ای مرطوب استفاده کنید و بلافاصله لکه را پاک کنید.
اگر لکه به راحتی پاک نشد، چند بار این کار را تکرار کنید تا هیچ اثری از لکه‌ی جوهر باقی نماند.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

پاک کردن جوهر با الکل

یکی دیگر از پاک کننده‌هایی که می‌تواند لکه جوهر را به خوبی پاک کند، الکل صنعتی است. برای این کار باید کمی الکل صنعتی را با آب و مقداری شامپو ترکیب کنید و آن را به صورت ضربه‌ای روی لکه‌ی جوهر بزنید. این کار باعث می‌شود جوهر به دستمالی که در دست دارید جذب شود و از روی فرش پاک شود.
این روش برای لکه‌های جوهر که قدیمی شده‌اند هم روش بسیار موثری است و می‌تواند فرش را تمیز کند.

پاک کردن جوهر با مایع ظرفشویی

یکی از شوینده‌های در دسترس مایع ظرفشویی است که به راحتی می‌توان با استفاده از آن لکه جوهر را پاک کرد. فقط کافی‌ست خیلی سریع یک تکه ابر یا یک حوله را به مایع ظرفشویی آغشته کنید و آن را به صورت ضربه‌ای روی لکه جوهر بزنید. این کار باعث می‌شود بدون اینکه لکه پخش شود، بتوانید به خوبی آن را پاک کنید و از پخش شدن آن هم جلوگیری کنید.

پاک کردن لکه جوهر از روی فرش - قالیشویی چلسی

از شوینده قوی استفاده نکنید

یکی از اشتباهات رایجی که برخی از افراد در پاک کردن لکه جوهر مرتکب می‌شند این است که بلافاصله از یک شوینده‌ی قوی استفاده می‌کنند و دستمال را تند تند روی لکه می‌کشند. در واقع این کار باعث می‌شود لکه روی سطح الیاف فرش پخش شود و هیچ کمکی به پاک شدن آن نمی‌کند.
همچنین باید به خاطر داشته باشید بهترین شوینده برای پاک کردن جوهر شوینده‌های ضعیفی مانند شامپو بچه است. برای اثر بخشی بهتر شیوه‌ای که استفاده می‌کنید لازم است چند بار کار پاک کردن لکه جوهر را تکرار کنید.
قالیشوئی چلسی عضو اتحادیه قالیشوئی است و هزینه‌های شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی را بر اساس تعرفه‌هایی که اتحادیه اعلام می‌کند از مشتریان دریافت می‌کند. برای ارتباط با این قالیشوئی می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۵۲۴۰۳۰ یا ۰۲۶۳۲۷۱۴۰۳۰ تماس بگیرید یا اینکه سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *