شستشوی موکت در محل - قالیشویی چلسی

شستشوی موکت در محل


کفپوش برخی از ادارت و شرکت‌ها موکت است که مانند کفپوش‌های سرامیکی نیاز به نظافت دارد. ناگفته پیداست که روش شستشو و تمیز کردن این کفپوش‌ها با هم تفاوت دارد و باید از روشی مناسب برای تمیز کردن الیاف موکت استفاده شود. این مطلب بهترین راه برای شستشوی موکت در محل را آموزش می‌دهد، با ما همراه باشید و از اطلاعات این مطلب استفاده کنید.

مراحل شستشوی موکت در محل

باتوجه به اینکه جابه جاکردن موکت در ادارت سخت است از امکانات و ابزارهایی استفاده می‌شود تا موکت در محل لکه برداری و شسته شود. می‌توانیم فرایند شستشو را به دو مرحله تقسیم کنیم که به شرح زیر است.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

استفاده از شوینده برای شستن موکت ادارات در محل

برای شستن موکت ادارات در محل مثل هر شستشوی دیگری لازم است شوینده با آب گرم ترکیب شود و روی موکت ریخته شود. به این منظور دستگاه‌های بزرگی طراحی شده که مخزنی حاوی شوینده دارند و مجهز به پولیش‌های بزرگی هستند که الیاف موکت را تمیز می‌کند. با استفاده از این دستگاه، شوینده به موکت اسپری می‌شود و با استفاده از پولیشر به خوبی تمیز می‌شود. با توجه به میزان لکه‌های روی موکت می‌توان غلظت شوینده‌ها را بیشتر کرد تا موکت به خوبی تمیز شود.
همچنین از بخارشوی برای ضدعفونی موکت‌ها در محل هم استفاده می‌شود که می‌تواند یک گندزدای موثر برای تمیز کردن موکت باشد.

خشک کردن موکت ادارات بعد از شستشو

بعد از شستشو، موکت‌ها مرطوب می‌شود که لازم است با دستگاه‌های مخصوص خشک شوند. این دستگاه‌ها قدرت مکندگی زیادی دارند و آب را از الیاف موکت به خود جذب می‌کنند و باعث می‌شوند موکت خشک شود.
این شیوه از شستشو به صورت عمقی موکت را تمیز می‌کند و تمام گرد و غبار بین الیاف آن را از بین می‌برد.
همچنین با شستن موکت‌های ادارت در محل می‌توان از چروک شدن آن هم جلوگیری کرد.

شستشوی موکت در محل - قالیشویی چلسی

هزینه‌ی شستشوی موکت ادارات در محل چقدر است؟

شاید این تصور برای شما پیش بیاید که استفاده از دستگاه‌ برای شستن موکت ممکن است هزینه‌ی زیادی به همراه داشته باشد، درحالی که هزینه‌ی شستشو با موکت خیلی زیاد نیست و به دلیل مصرف کم آب مقرون به صرفه است.
همچنین تعرفه‌های شستشو بر اساس نرخی که اتحادیه به قالیشوئی اعلام می‌کند تعیین می‌شود که کاملاً مناسب است و البته بر اساس متراژ موکت تعیین می‌شود.

شستن موکت‌ها را به کجا بسپاریم؟

قالیشوئی چلسی کرج به جز خدمات شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی، موکت‌های اداری را در محل می‌شوید. این کارخانه دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته‌ای دارد که می‌تواند موکت، مبلمان و تشک‌های اداری را در محل بشوید. برای ارتباط با قالیشوئی با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۷۱۴۰۳۰ و ۰۲۶۳۴۵۲۴۰۳۰ تماس بگیرید.
مزیت استفاده از خدمات این قالیشوئی این است که از شوینده‌های مرغوب و با کیفیت استفاده می‌کند که هیچ آسیبی به ظاهر موکت نمی‌زند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *