قالی‌شویی در گوهر‌دشت

قالی‌شویی در گوهر‌دشت


سیزال الیاف طبیعی بوده که از برگ گیاهی به نام آگاو یا آگاوه که در آفریقا و آمریکای جنوبی رشد می کنند، به دست می آید. این نوع فرش ها از مخلوط سیزال و ابریشم ساخته شده و در برابر شستشو و فرسایش بسیار مقاوم هستند. اگر چیزی بر روی آن ها ریخته شود، پاک کردن آن بسیار آسان است. این فرش به صورت یک فیبر طبیعی سازگار با محیط زیست و از مواد پایدار ساخته است.

نحوه شست و شو فرش سیزال و چگونگی لکه برداری از آن

دقت کنید، بعد از آن که هر چیزی بر روی فرش سیزال ریخته شد، بلافاصله آن را با یک حوله تمیز و با یک دستمال حوله ای جمع کنید. رطوبت از هر نوعی که باشد، باعث از بین رفتن موج های فرش شده و سبب قهوه ای شدن آن می شوند. از این رو بسیار مهم می باشد که بلافاصله هر چیزی که روی فرش ریخته شد، با یک دستمال تمز پاک شود. دقت کنید که به هیچ وجه حوله را روی فرش نکشید؛ زیرا این کار سبب پخش رطوبت به دیگر بخش های فرش خواهد شد. توجه کنید که هیچ لکه ای روی آن باقی نماند. حتی یک تغییر رنگ کوچک در هنگام ریخته شدن ماده ای روی موکت می تواند به سرعت رنگ فرش را به شکل بدی تغییر دهد. در صورتی که این اتفاق افتاد، بعد از آن که مایع را کامل با یک حوله تمیز جمع کردید، اسفنج یا فرچه را به مقداری شامپو فرش آغشته نموده و روی لکه بکشید. باید دقت داشته باشید که شامپو فرش مورد استفاده زیاد نباشد. سپس با استفاده از حوله تمیز و یا ولرم سعی در جمع نمودن لکه کنید و سپس این کار را تا آنجایی انجام دهید که لکه از بین برود. همچنین برای شست و شوی فرش سیزال می توانید از مایع ظرفشویی ملایم استفاده کنید. هر پاک کننده ای که برای شست وشوی فرش سیزال استفاده می کنید باید PH خنثی یا همان PH7 باشد. در صورتی که لکه از بین نرفت، برای تمیز کردن لکه به روش گفته شده، از نسبت مساوی آب و سرکه استفاده کنید.

قالی‌شویی در گوهر‌دشت

انتخاب در زندگی بسیار مهم است. همیشه در دو راهی‌ها و چند راهی‌ها مجبوریم که انتخاب کنیم. اما آنچه مهم است، انتخاب صحیح است. تعداد بسیاری قالی‌شویی وجود دارند که در استان البرز فعالیت می‌کنند. این ما هستیم که باید بهترین را انتخاب کنیم. در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم که بهترین قالی‌شویی در گوهردشت کجاست و چرا چنین ادعایی داریم؟

چرا قالی‌شویی چلسی بهترین است؟

بسیار مهم است که فعالیت قالی‌شویی به‌صورت مجاز و تحت نظارت اتحادیه‌ی قالی‌شویان باشد، زیرا اگر یک قالی‌شویی به‌صورت غیر مجاز به فعالیت بپردازد، امکان پی‌گیری سفارش وجود ندارد و اتحادیه هم هیچ‌گونه مسئولیتی را قبول نمی‌کند و فقط به شکایات مرتبط با قالی‌شویی‌های مجاز رسیدگی می‌نماید.

قالی‌شویی چلسی عضو رسمی اتحادیه‌ی قالی‌شویی کرج است که تیم خود را از میان متخصصین مجرب تشکیل داده است.

این قالی‌شویی تمام مکانیزه بوده و متناسب با هر فرش و قالی، بهترین مواد شوینده را به‌کار می‌برد. اگر در استان البرز زندگی می‌کنید و به‌دنبال یک قالی‌شویی معتبر در محدوده‌ی گوهردشت هستید، قالی‌شویی چلسی دارای سرویس ویژه به تمامی نقاط کرج است و بهترین و سریع‌ترین سرویس‌دهی را ارائه می دهد.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

انواع خدمات قالیشویی چلسی

قالی‌شویی چلسی خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر است:

  • شستشوی انواع فرش (دست‌باف، ماشینی و …)
  • خشک‌شویی مبلمان
  • خشک‌شویی خوشخواب
  • ترمیم فرش

شایان ذکر است که اگر‌چه که با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توان روش‌های تمیز کردن مبل یا پاک کردن لکه‌های فرش و خوشخواب را یافت اما از آن‌جایی‌که انواع فرش، مبلمان و خوشخواب از اجزای گران‌بهای خانه هستند، پیشنهاد می‌کنیم که ریسک نکنید و کار را به کاردان بسپارید. قالی‌شویی چلسی با تجربه‌ی ۱۵ ساله آماده‌ی ارائه‌ی تمامی خدمات مرتبط با شستشو و رفوی فرش، قالی، موکت و خشک‌شویی مبلمان است.

اگر فرش‌ها در حین شستشو آسیب ببینند چه کسی مسئول است؟

از آن‌جایی که فرش‌ها قبل از اقدام برای شستشو، کارشناسی می‌شوند و هر فرش متناسب با بافت و شرایطی که دارد توسط مواد و دستگاه مخصوص شستشو داده می‌شود، احتمال آسیب به آن تقریباً برابر صفر است.

قالی‌شویی در گوهر‌دشت

آیا قالی‌شویی چلسی رفوی فرش دست‌باف را هم انجام می‌دهد؟

هر‌گونه تعمیر فرش دست‌باف نیاز به تخصص دارد به همین منظور در مرحله‌ی ابتدایی کارشناس به محل اعزام شده و بعد از بررسی، میزان زمان لازم برای تعمیر فرش و هزینه اعلام می‌شود. به‌طور کلی نمی‌توان زمان دقیق تعیین کرد زیرا ممکن است درصد خرابی بسیار باشد و نیاز به زمان بیشتری برآورد شود.

قالی‌شویی چلسی چند روزه فرش را تحویل می‌دهد؟

زمان تقریبی که برای تحویل فرش‌های ماشینی در نظر گرفته می‌شود ۲ الی ۳ روز و برای فرش‌های ابریشمی و دست‌باف ۳ الی ۴ روز است. البته ممکن است که کارشناس بسته به جنس و نوع فرش زمان بیشتری را تعیین کند.

آیا قالی‌شویی چلسی در محدوده‌ی گوهردشت خدمات ارائه می‌دهد؟

بله قالی‌شویی چلسی در تمامی نواحی استان البرز با استفاده از سرویس ویژه‌ی خود خدمات ارائه می‌دهد. برای ثبت سفارش کافی است با قالی‌شویی چلسی تماس بگیرید یا با مراجعه به سایت، درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. قالی‌شویی چلسی فرش‌ها را پس از شستشو، ترمیم یا تعمیر در تاریخ مقرر به‌صورت لول شده همراه با کاور تحویل می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *