قالی‌شویی در عظیمیه‌ی کرج

قالی‌شویی در عظیمیه‌ی کرج


قالی‌شویی در عظیمیه‌ی کرج

اگرچه این روز‌ها وسعت خانه‌ها کمتر شده است و امکان شستشوی قالی و فرش در فضای خانه وجود ندارد، اما متناسب با آن، قالیشویی‌ها هم به نحوی گسترش یافته‌اند که در کوتاه‌ترین زمان بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند. اگر در محدوده‌ی عظیمیه کرج به‌دنبال یک قالیشویی مجاز و معتبر می‌گردید، با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین قالی‌شویی در عظیمیه بپردازیم.

قالی‌شویی چلسی

قالی‌شویی چلسی با ۱۵ سال سابقه‌ی درخشان در استان البرز و عضو رسمی اتحادیه‌ی قالیشویی کرج با تیم حرفه‌ای و مجرب خود آماده‌ی ارائه ی خدمت در تمامی مناطق استان البرز است.

مکانیزه بودن و استفاده از بهترین مواد شوینده متناسب با هر فرش، از ویژگی‌های ممتاز قالی‌شویی چلسی است. مهم نیست که در کجای استان البرز ساکن هستید، قالی‌شویی چلسی برای تمامی نواحی کرج سرویس ویژه در نظر گرفته است.

اگر به‌دنبال یک قالیشویی مجاز، با‌کیفیت، حرفه‌ای و مطمئن می‌گردید، قالی‌شویی چلسی می‌تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. برای ثبت سفارش کافی است با شماره ۰۲۶۳۴۵۲۴۰۳۰ یا ۰۲۶۳۲۷۱۴۰۳۰تماس بگیرید یا با مراجعه به سایت قالی‌شویی چلسی، به صورت آنلاین فرم ثبت سفارش را پر کنید.

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

چرا سپردن فرش‌ها به قالی‌شویی بهترین تصمیم است؟

اگرچه که برخی هنوز فکر می‌کنند که استفاده از دستگاه‌ها می‌تواند فرش را نابود کند، اما اکثریت جامعه پذیرفته‌اند که تکنولوژی همیشه در خدمت بشر بوده و با پیشرفت آن، زندگی برای بشر آسان‌تر شده است. در مورد شستن قالی و فرش هم داستان همین گونه است.

مکانیزه شدن روند شستشو این امکان را به وجود آورده است که در زمان کوتاه‌تر، کار با کیفیت‌تری ارائه شود. ضمن این‌که اگر شما در سال یک فرش را بشویید به اندازه‌ی شستن یک فرش تجربه کسب خواهید کرد اما یک قالی‌شویی روزانه تعداد زیادی قالی را می‌شوید، پس وقتی کاری به‌صورت تخصصی ارائه می‌شود، تجربه می‌تواند بسیار مهم باشد. پس سپردن فرش‌ها به قالی‌شویی می‌توان بهترین تصمیم باشد.

آیا در شستشوی هر فرشی از یک شوینده‌ی یکسان استفاده می‌شود؟

در گذشته آب و تاید تنها شوینده‌ای بود که افراد برای شستن فرش و قالی از آن استفاده می‌کردند. با گذشت زمان بشر متوجه شد که فقط شستن قالی مهم نیست بلکه حفظ کیفیت فرش و قالی بعد از شستشو مسئله‌ای است که به آن توجه نشده است.

بدین‌گونه بود که قالیشویی‌ها تصمیم گرفتند از مواد شوینده‌ی دیگری استفاده کنند. به مرور زمان متوجه شدند که هر نوع فرش نیازمند شوینده‌ی متفاوتی است. به‌عنوان مثال فرش ابریشم با فرش ماشینی متفاوت است. پس در یک قالی‌شویی مجاز که تحت نظر اتحادیه‌ی قالیشویان فعالیت می‌کند، بایستی برای هر نوع از فرشی، ماده‌ی شوینده‌ی مناسبی انتخاب شود.

قالی‌شویی در عظیمیه‌ی کرج

قالی‌شویی چلسی چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

قالی‌شویی چلسی با تیم حرفه‌ای خود انواع خدمات ترمیم فرش، خشک‌شویی خوشخواب، خشک‌شویی مبلمان، شستشوی فرش ماشینی و دست‌باف را در سرتاسر استان البرز ارائه می‌دهد.

شستشوی فرش‌ها به چه میزان زمان نیاز دارد؟

از آن‌جایی که هر فرشی جنس خاصی دارد، شستشوی انواع مختلف فرش، زمان خاصی را می‌طلبد. اما اگر فقط منظور شستن باشد، معمولاً برای فرش‌های ماشینی بین ۲ الی ۳ روز و برای فرش‌های ابریشمی و دست‌باف، ۳ الی ۴ روز زمان در نظر گرفته می‌شود.

آیا قالی‌شویی چلسی در محل هم شستشو انجام می‌دهد؟

شستشو در محل سخت نیست و از نظر اقتصادی هم برای قالی‌شویی‌ها به‌صرفه است اما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. چون در حقیقت اگر شستشو در محل انجام شود، گرد و غبار داخل فرش می‌ماند و فقط سطح رویی آن شستشو می‌شود. این عمل به‌مرور زمان موجب آسیب ریشه خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *