بازارهای فرش در کرج - قالیشویی چلسی

بازارهای فرش در کرج


معرفی بازارهای فرش کرج

برای خرید فرش، می توانید از بازارهای فرش یا فروشگاه‌های اینترنتی فرش خرید کنید. البته برای اینکه بتوانید فرش را از نزدیک ببینید و کیفیت آن را بررسی کنید، بازارهای فرش انتخاب بهتری خواهد بود.

بازارهای فرش در شهرهای مختلف ایران وجود دارند و انواع فرش‌های ایرانی و خارجی، ماشینی و دستباف،‌ارزنده و اقتصادی و … را به فروش می رسانند. در دامه به معرفی بازارهای فرش کرج می‌پردازیم.

معروفترین بازارهای فرش کرج

کرج یکی از بزرگترین شهرهای ایران است و به دلیل نزدیکی به تهران، یکی از قطب‌های مهم تجاری و اقتصادی کشور محسوب می‌شود. این شهر دارای بازارهای متعددی برای خرید فرش است که در اینجا به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم:

بازار بزرگ فرش آریانا

این بازار یکی از بزرگترین بازارهای فرش در ایران است که در خیابان شهید بهشتی کرج واقع شده است. این بازار دارای بیش از ۱۰۰ فروشگاه فرش ماشینی و دستباف است.

 • آدرس: خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی
 •  ساعت کار: ۸ صبح تا ۱۰ شب

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

بازار فرش وزرا

این بازار نیز یکی از بازارهای بزرگ فرش کرج است که در خیابان آزادی جنوبی واقع شده است. این بازار دارای بیش از ۵۰ فروشگاه فرش ماشینی و دستباف است.

 • درس: خیابان آزادی جنوبی، بین خیابان بهار و خیابان طالقانی
 •  ساعت کار: ۸ صبح تا ۱۰ شب

بازار فرش کوروش

این بازار در بلوار چمران کرج واقع شده و دارای بیش از ۳۰ فروشگاه فرش ماشینی و دستباف است.

 • آدرس: بلوار چمران، بین میدان مادر و میدان ولیعصر
 • ساعت کار: ۸ صبح تا ۱۰ شب

بازار فرش شهر نقش

این بازار در فردیس کرج واقع شده و دارای بیش از ۲۰ فروشگاه فرش ماشینی و دستباف است.

 • آدرس: فردیس، بلوار مولانا، خیابان ۲۲ بهمن
 •  ساعت کار: ۸ صبح تا ۱۰ شب
بازارهای فرش در کرج - قالیشویی چلسی

بازار فرش تک ستاره گوهردشت

این بازار که یکی دیگر از بازارهای فرش در کرج است، در گوهردشت کرج واقع شده و دارای بیش از ۱۰ فروشگاه فرش ماشینی و دستباف است.

 • آدرس: گوهردشت، بلوار بلوار شهرداری
 • ساعت کار: ۸ صبح تا ۱۰ شب

علاوه بر این بازارهای فرش کرج، فروشگاه های فرش متعددی نیز در نقاط مختلف کرج وجود دارند که انواع فرش‌های ایرانی و خارجی، قالیچه و کناره، تابلو فرش، کف‌پوش‌های مختلف و … را به فروش می رسانند.

خرید فرش اینترنتی یا حضوری

ممکن است از آن دست افرادی باشید که خرید اینترنتی را ترجیح دهید. البته بعضی از این بازارهای فرش کرج، امکان خرید اینترنتی نیز دارند. اما از آنجا که شما در خرید حضور شرایط مشاهده فرش از نزدیک و بررسی کیفیت آن، مقایسه قیمت فرش‌های مختلف و چانه زنی برای کاهش قیمت را دارید، بهتر است به نزدیک‌ترین بازار محل سکونت خود مراجعه کرد و انتخاب و خرید خود را حضوری انجام دهید.

برای اتلاف کمتر وقت می‌توانید ابتدا کمی به بررسی صفخات مجازی و سایت‌هایی که هر بازار دارد بپردازید و سپس برای انتخاب نهایی حضوری مراجعه کنید.

نکات مهم نهایی برای خرید فرش

در هنگام خرید فرش از بازارهای فرش کرج و به‌طور کلی از بازارهای مختلف به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • از فروشگاه های معتبر خرید کنید.
 • قبل از خرید فرش، حتماً آن را از نزدیک ببینید و کیفیت آن را بررسی کنید.
 •  از قیمت فرش های مشابه در بازارهای مختلف اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین قیمت را پیدا کنید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *