مزایای تمیز کردن موکت با بخار آب - قالیشویی چلسی

مزایای تمیز کردن موکت با بخار آب


مزایای بخارشویی موکت

بخارشوی ها جزو وسیله هایی هستند که می توان از آن ها برای تمیز کردن بخش های مختلف خانه استفاده کرد. مخصوصا این وسیله ها در مواقع خانه تکانی بسیار کاربردی و مفید واقع می شوند. این دستگاه های تمیز کننده از ماده های شیمایی استفاده نمی کنند و فقط از قدرت آب و بخار برای تمیز کردن و نظافت وسایل مختلف استفاده می کنند.

به همین دلیل برخلاف روش های شیمیایی باعث حساسیت های پوستی و تنفسی نخواهند شد. شما می توانید با بخارشوی ها اقدام به تمیز کردن فرش، پنجره، پرده، کاشی، ماشین، شیشه و موکت ها کنید. در ادامه می خواهیم شما را با مزایای بخارشویی موکت آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

معرفی مزیت های بخارشویی موکت

امروزه از بخارشوی در خانه ها استفاده می کنند و این وسیله دارای کاربردهای مختلفی است. همان طور که اشاره کردیم شما می توانید از این دستگاه برای تمیز کردن و نظافت وسیله های مختلفی استفاده کنید.

موکت ها نیز جزو وسیله های رایجی هستند که می توانید با کمک بخارشوی اقدام به تمیز کردن آن ها کنید. استفاده از بخارشوی برای این کار دارای مزیت های مختلفی است که در این بخش در نظر داریم شما را با مهم ترین مزایای بخارشویی موکت آشنا کنیم. این مزایا عبارتند از:

قالیشویی چلسی متخصص شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی چلسی کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان کرج، دارای کارخانه ای مجهز با ماشین آلات تمام اتوماتیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات شستشوی فرش در سراسر کرج.

از بین بردن باکتری و ویروس

یکی از مهم ترین مزیت های بخارشویی موکت این است که آن ها می توانند بدون این که احتیاج به ماده های شیمیایی داشته باشند با کمک درجه حرارت بالای بخار خود اقدام به تمیز کردن موکت کنند.

گرمایی که از این دستگاه ها خارج می شود می تواند به طور راحت از شر بیش تر باکتری و ویروس های روی موکت خلاص شده و به طور عمیق آن را تمیز کند.

روند خشک شدن سریع

بخاری که در زمان تمیز کردن موکت از بخارشوی خارج می شود به علت دمای بالایی که دارد سریعا تبخیر می شود و همین مسئله باعث می شود موکت سریع تر از حالت عادی خشک شود.

تمیز کردن عمقی موکت

شاید شما هم با دستمال یا اسفنج و با کمک شوینده های خاص اقدام به تمیز کردن موکت خود کرده باشید، در این شرایط هرچه قدر هم این کار را خوب انجام دهید فقط قادر خواهید بود تا سطح رویی موکت را تمیز کنید و به بخش های عمیق آن نخواهید رسید.

اما بخارشوی ها با استفاده از بخار می توانند به راحتی باعث تمیز شدن بخش های زیرین و عمیق موکت نیز شوند. به همین دلیل تمیز کردن موکت با آن ها سریع تر، تمیز تر و عمقی تر انجام می شود.

مزایای تمیز کردن موکت با بخار آب - قالیشویی چلسی

از بین بردن لکه های قدیمی

ممکن است روی موکت لکه های مختلفی مثل نوشیدنی، مایعات، رنگ، چسب و دیگر موارد ریخته شود که اگر این لکه ها خشک شده و قدیمی شوند ممکن است باعث دردسر شده و نتوانید به راحتی آن ها را تمیز کنید.

در این مواقع بهترین راه استفاده از بخارشوی است که به راحتی با استفاده از قدرت بخار می تواند شما را از شر این لکه ها خلاص کند.

سخن پایانی

موکت ها نیز مثل دیگر وسیله های مثل فرش ها دچار آلودگی و کثیفی می شوند و تمیز کردن آن ها نیز روند و مراحل خاص خود را دارد. اگر این موکت ها دارای لکه باشند تمیز کردن آن ها سخت تر از شرایط عادی می شود.

به همین دلیل در این مواقع توصیه می کنیم برای تمیز کردن عمیق و مناسب موکت از بخارشوی ها استفاده کنید. در این مقاله نیز شما را با مزایای بخارشویی موکت آشنا کردیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *