سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سؤالات متداول

چقدر زمان میبره فرشهارو تحویل بدین؟

شستشوی فرشها دارای مراحل خاصی هست که بسته به جنس و نوع فرش متفاوت هست. اگر فرش فقط نیاز به شستشو داشته باشد میتوان زمان تقریبی برای فرشها ماشینی را بین دو الی سه روز و فرشهای دستبافت و ابریشم بین زمان سه الی چهار روز اعلام کرد.

شستشوی فرش در محل هم انجام میدید؟

شستشوی فرش در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی فرش شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل فرش می ماند و این موضوع باعث می شود که فرش به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.

یک فرش دستبافت دارم که نیاز به تعمیرات دارد مراحل انجام خدمات به چه صورتی هست؟

تعمیرات فرش های دستبافت توسط متخصصین انجام می شود. پس از هماهنگی های لازم کارشناس ما به منزل شما اعزام می شود و پس از بررسی و مشاهدات قیمت و زمان تعمیر فرش به شما اعلام می شود تا در صورت رضایت شما اقدام به تعمیرات فرش شما میکنیم. زمان تقریبی هم بستگی به سطح خرابی در فرش شما دارد که متقابلاً اعلام خواهد شد.

اگر فرشها در هنگام شستشو خراب شوند تکلیف چیست؟

کارخانه قالیشویی ماژیک دارای سابقه طولانی مدتی در امر شستشوی فرش می باشد و خرابی هیچ معنی در این مجموعه نداشته و ندارد. فرش ها قبل از شستشو کارشناسی می شوند و هر فرش با استناد و مشاهده کارشناس با مواد و دستگاه مخصوصی شستشو می شود. و ایراد احتمالی را به صفر رسانده ایم.

تحویل فرشها به چه صورتی هست؟

فرش ها پس از شستشو، ترمیم و یا تعمیر با هماهنگی های لازم به شما مشتری عزیز در تاریخی مقرر لول شده همراه با کاور تحویل شما میگردد.

سوالات متداول

از ما بپرسید

فرم تماس سریع